Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Fabryka Cudaków - Ozdoby na Choinkę

Data dodania: 2018-12-14
Fabryka cudaków to bezpłatne zajęcia plastyczne dla przedszkolaków. Długowłose aniołki, delikatne koszyczki, zaczarowane bombki, kolorowe łancuchy. więcej »
 
 

Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy

Data dodania: 2018-12-14
Wszystkich mieszkańców Wesołej zapraszamy na Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy.... więcej »
 
 

Mała Akademia Muzyki

Data dodania: 2018-12-14
Spotkania wprowadzające w świat instrumentów i muzyki klasycznej, których głównym celem jest interaktywny udział publiczności. więcej »
 
 

Mała Wisła / wyprawy dla rodziców z dziećmi...

Data dodania: 2018-12-14
Spacer przechodzi mostem Świętokrzyskim na drugą stronę rzeki i dalej wiedzie na północ brzegami Saskiej Kępy i Pragi wśród traw i wiklinowych... więcej »
 
 

Baśniowe gołąbki na choinkę

Data dodania: 2018-12-14
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wydarzeń rodzinnych Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie. W najbliższych tygodniach czekają nas... więcej »
 
 

MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci

Data dodania: 2018-12-14
MeloKoncert to połączenie zajęć umuzykalniających z koncertem. Zajęcia gordonowskie polegają na stymulowaniu słuchu małych dzieci za pomocą śpiewu... więcej »
 
 

Spraw radość Seniorom - przygotuj dla nich stroik...

Data dodania: 2018-12-14
Zarząd Zieleni Miejskiej wraz ze Stowarzyszeniem Centrum Wolontariatu zapraszają do włączenia się w akcję przygotowania stroików świątecznych,... więcej »
 
 

Misiowe Poranki | Świąteczne warsztaty

Data dodania: 2018-12-14
Świąteczne warsztaty ozdób choinkowych i zabawy utrwalające tradycje bożonarodzeniowe. więcej »
 
 

Świąteczne warsztaty kulinarne rodzinne

Data dodania: 2018-12-14
W warsztatach rodzinnych uczestniczą dziecko i jego opiekun. Jednak głównymi bohaterami zajęć są dzieci, które pod opieką rodziców i trenera... więcej »
 
 

Rodzinna Pracownia Gier

Data dodania: 2018-12-14
Warsztaty dla dzieci w wieku -9 lat wraz z opiekunami. Zapraszamy na wyjątkowy cykl zajęć międzypokoleniowych, gdzie wspólnie więcej »
 


Strona: 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 z 9717
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Losowe firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola