Belka
Poniedziałek, 6 Grudnia 2021   imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Przed konsumentami zakupowe szaleństwo. Jak obronić się w nim przed oszustami?

Przed konsumentami zakupowe szaleństwo. Jak...

Data dodania: 2021-11-23
Nadchodzi handlowy maraton: Black Friday, Mikołajki, Boże Narodzenie i poświąteczne wyprzedaże. Z roku na rok rośnie procent zakupów, które realizowane są w tym okresie za pośrednictwem Internetu. Podpowiadamy, jak zadbać o to, by dzięki zawieranym w nim transakcjom zyskiwać pożądane przedmioty bądź usługi, jednocześnie nie narażając się na utratę nerwów, pieniędzy i bezcennych danych osobowych. więcej »
 
Webinarium Fundusze Europejskie dla firm: projekt Innovation Coach

Webinarium Fundusze Europejskie dla firm: projekt...

Data dodania: 2021-11-11
Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w webinarium „Fundusze Europejskie dla firm: projekt Innovation Coach”. Spotkanie odbędzie się 18 listopada 2021 od 11:00 do 12:30 na platformie ZOOM. więcej »
 
CLEANTECH – technologia dla zielonej przyszłości. Szwajcarska wystawa mobilna wyrusza w Polskę. Pierwszy przystanek – Politechnika Warszawska

CLEANTECH – technologia dla zielonej...

Data dodania: 2021-11-11
Czy technologia może ocalić świat? Wskutek rozwoju technologicznego ludzkość diametralnie zmieniła środowisko życia na Ziemi, co ma swoje dobre, ale także złe strony. Aby ograniczyć nasz negatywny wpływ na środowisko naturalne i klimat, musimy zacząć jak najszybciej wdrażać ekologiczne nawyki i nowe technologie. więcej »
 
Pierwsze zajęcia za nami - Akademia Quartz

Pierwsze zajęcia za nami - Akademia Quartz

Data dodania: 2021-11-09
Ok. 70 uczniów na sali, pełne skupienie i autentyczna chęć uczestnictwa w zajęciach. Takiej atmosfery, jaka panowała na pierwszych zajęciach Akademii Quartz mógłby pozazdrościć niejeden nauczyciel, czy wykładowca. więcej »
 
Walter Herz skomercjalizuje istniejące budynki w inwestycji OKAM na warszawskim Żeraniu

Walter Herz skomercjalizuje istniejące budynki w...

Data dodania: 2021-10-20
Firma Walter Herz wybrana została na agenta wyłącznego, odpowiadającego za proces komercjalizacji powierzchni magazynowych, produkcyjnych i biurowych w inwestycji OKAM usytuowanej na terenie dawnej fabryki samochodów przy ulicy Jagiellońskiej w Warszawie więcej »
 
Dzieła sztuki jako element ubezpieczenia majątkowego

Dzieła sztuki jako element ubezpieczenia majątkowego

Data dodania: 2021-10-11
Żadnemu kolekcjonerowi dzieł sztuki nie trzeba udowadniać, jak cenne są jego zbiory. Jakiekolwiek szkody wyrządzone dziełom są ogromna strata, w tym również finansowa. Z nią na szczęście możemy sobie poradzić poprzez produkty ubezpieczeniowe, które w razie zniszczenia tworu artystycznego zagwarantują nam odpowiednie zadośćuczynienie.  więcej »
 
Rafał Brzozowski, Carla Bruni, Roksana Węgiel, Imani i wiele innych gwiazd na Gali French Touch 2021 w Teatrze Wielkim w Warszawie i w transmisji na żywo w TVP2

Rafał Brzozowski, Carla Bruni, Roksana Węgiel,...

Data dodania: 2021-10-05
Startuje 7. edycja dni kultury francuskiej “French Touch 2021”. W ramach wydarzenia 28 października o godzinie 19.00. odbędzie się Gala w Teatrze Wielkim w Warszawie. W tym roku na scenie pojawią się francuskie gwiazdy; Carla Bruni, Barbara Pravi, Imany, Kendji Girac, Marion Motin oraz polscy wokaliści - Cleo, Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski, Reni Jusis i Roksana Węgiel. Galę uświetni wręczenie nagrody Marianne d’Honeur przyznawanej wybitnym osobistościom związanych zarówno z Polską jak i Francją. W dniach 16-31 października apetyt na Francję rozbudzi specjalna akcja handlowa promująca francuskie produkty w sklepach w całej Polsce. W akcji weźmie udział ponad 6000 partnerów. więcej »
 
Zamek Królewski - Twoja najpiękniejsza lekcja historii

Zamek Królewski - Twoja najpiękniejsza lekcja...

Data dodania: 2021-10-02
Stacjonarnie i online, dla przedszkoli, szkół, rodzin z dziećmi i dorosłych. Kreatywne warsztaty i ciekawe wykłady, koncerty, lekcje i przedstawienia teatralne. Edukacja w Zamku w nowej, ekscytującej odsłonie – duża porcja wiedzy i tylko dobre emocje. więcej »
 
Praktyczny urok flaneli

Praktyczny urok flaneli

Data dodania: 2021-09-20
Każdy mężczyzna powinien mieć w szafie przynajmniej jeden garnitur, a kobieta – „małą czarną”. Istnieje jednak spore prawdopodobieństwo, że w obu przypadkach ubrania te będą sąsiadować w szafie z innym, prawdziwie uniwersalnym, garderobianym evergreenem. Dlaczego jest nim właśnie koszula flanelowa? więcej »
 
Bo zdrowie zębów ma znaczenie  - startuje 9. edycja programu edukacyjnego „Dziel się Uśmiechem”!

Bo zdrowie zębów ma znaczenie - startuje 9....

Data dodania: 2021-09-03
Nowy rok szkolny to nie tylko spotkania z kolegami i ulubionymi nauczycielami. To także start 9. już edycji ogólnopolskiego programu uczącego, jak prawidłowo dbać o zdrowe zęby.  W tym roku jego formuła została nieco zmieniona, by jeszcze lepiej wpisywał się w podstawę programową i nowoczesne trendy w nauczaniu.  Dzięki lekcjom prowadzonym w ramach „Dziel się Uśmiechem” przez cały rok szkolny kolejne 70 tys. uczniów dowie się, jak prawidłowo zadbać o uśmiech i zapobiegać próchnicy. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10509
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Wybrane firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola