Belka
Piątek, 19 Października 2018   imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Rytmika z angielskim

Data dodania: 2018-10-18
Rytmika z angielskim to zajęcia, podczas których dzieci w formie zabawy uczą się pojęć muzycznych oraz języka angielskiego. W czasie zajęć dzieciom... więcej »
 
 

Sensoryka dla smyka (dzieci w wieku od półtora do...

Data dodania: 2018-10-18
"Kolory" - Naszym zadaniem będzie tym razem wyprodukowanie różnych kolorów i zrobienie różnokolorowej ciastoliny. Oczywiście nie zabraknie zabaw... więcej »
 
 

Malarstwo i rysunek w muzycznej przystani

Data dodania: 2018-10-18
Zapraszamy na zajęcia z malarstwa, rysunku i projektowania, prowadzone przez czynnych artystów, którzy ukończyli ASP. więcej »
 
 

World Travel Show - największe w Polsce targi...

Data dodania: 2018-10-18
Ambasadorem wydarzenia jest Martyna Wojciechowska. W gronie kilkudziesięciu gości imprezy będą także m.in. Nela - Mała Reporterka, Andrzej Bargiel,... więcej »
 
 

Patryk Jaki nie ma skąd wziąć głosów w II...

Data dodania: 2018-10-18
Na kandydata PiS na prezydenta Warszawy chce głosować tylko najtwardszy elektorat Prawa i Sprawiedliwości. Dlatego wydaje się nierealne, by w drugiej turze mógł odrobić stratę do Raf... więcej »
 
 

Trzaskowski na ostatniej konwencji przed wyborami:...

Data dodania: 2018-10-18
To nie są zwykłe wybory. To jest wybór cywilizacyjny, wybór między Warszawą europejską, Warszawą wspólnych wartości a duszną, scentralizowaną atmosferą o wschodnioeuropejskich n... więcej »
 
 

Szef PKW o spocie PiS o uchodźcach: "To może być...

Data dodania: 2018-10-18
Tak szef Państwowej Komisji Wyborczej określił w rozmowie z dziennikarzem RMF FM spot, który niedawno opublikowało PiS. więcej »
 
 

Strajk taksówkarzy w Warszawie. Około pół...

Data dodania: 2018-10-18
W kilkugodzinnym proteście uczestniczyli nie tylko warszawiacy, ale również przewoźnicy z Poznania, Łodzi czy Wrocławia. więcej »
 
 

Nowy symbol Warszawy? Kula ze smogiem zamiast śniegu

Data dodania: 2018-10-18
Nietypowy gadżet wykorzystała na konferencji prasowej Justyna Glusman, kandydatka na prezydenta Warszawy aktywistów skupionych wokół stowarzyszenia Miasto Jest Nasze. Była to szklana k... więcej »
 
 

W tym roku w Warszawie nowe karty do głosowania!...

Data dodania: 2018-10-18
Inaczej niż w poprzednich wyborach samorządowych, w niedzielę w komisji nie dostaniemy już różnokolorowych kart, tylko białe. Tylko same nazwiska kandydatów do poszczególnych szczeb... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 9464
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Losowe firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola