Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Rodzice uczniów blokują osiedle. "Rozjeżdżają...

Data dodania: 2018-12-14
Mieszkańcy Sadyby skarżą się, że rodzice dowożący dzieci do obcojęzycznych szkół u zbiegu ul. Konstancińskiej i Limanowskiego paraliżują samochodami całe osiedle. Straż miejsk... więcej »
 
 

Kolejne ulice stolicy bardziej zielone

Data dodania: 2018-12-14
– Więcej terenów zieleni w mieście to jeden z priorytetów władz stolicy. W ramach kompleksowego projektu „Zielone ulice Warszawy” metamorfozę przejdzie 76 dużych warszawskic... więcej »
 
 

Nowe chodniki i zieleń - kompleksowo zmieniamy...

Data dodania: 2018-12-14
– Stołeczne ulice zmieniają się na lepsze. Warszawa dla wszystkich, to Warszawa dla kierowców, rowerzystów, dla tych, którzy się poruszają się komunikacja miejską i dla... więcej »
 
 

Bohaterki i bohaterowie z miejskich autobusów -...

Data dodania: 2018-12-14
W spotkaniu z kierowcami udzielającymi pomocy warszawiakom udział wezmą również Jan Kuźmiński, prezes Miejskich Zakładów Autobusowych oraz Katarzyna Strzegowska, zastępca dyrek... więcej »
 
 

Warszawianko, warszawiaku - segreguj właściwie

Data dodania: 2018-12-14
Liczby pokazują, że jest problem świadomości segregacji odpadów, bo 80% tych, które są odbierane w Warszawie to odpady zmieszane, stąd ogromne znaczenie edukacji w tym zakresie. Nowy sys... więcej »
 
 

Warszawskie Święto Drzewa - poznajmy laureatów

Data dodania: 2018-12-14
W wydarzeniu udział wezmą: Michał Olszewski, zastępca Prezydenta m.st. Warszawy oraz Jacek Bożek, prezes Klubu Gaja. Sadzenie drzew i szerzenie wiedzy o nich, założenie ogrodu przy szkole czy wy... więcej »
 
 

Osy w Och-Teatrze. Wyrypajew ciągle w formie. Na...

Data dodania: 2018-12-14
Iwan Wyrypajew ciągle w formie. Tym razem w lżejszej sztuce "Osy" - własnego autorstwa - dał aktorom więcej luzu. Trio Dorociński, Boczarska i Chojnacki w lekkiej farsie odnalaz... więcej »
 
 

Od królowej przedmieścia do globalnego koncernu

Data dodania: 2018-12-14
Była promykiem nowoczesności w budzącym się do życia Krakowie. Stała się zalążkiem feminizmu, kuźnią niezależności kobiet, ale też licznych sk... więcej »
 
 

Sieć 5g Warszawa. Gdzie skorzystamy z...

Data dodania: 2018-12-14
Sieć 5g Warszawa. T-Mobile jako pierwszy w Europie dał swoim klientom możliwość dostępu do sieci w technologii 5g. Jednak do jej odbioru potrzeba dedykowanego sprzętu oraz zasi&... więcej »
 
 

Wielkie osiedle w Ursusie. Na terenie dawnej fabryki...

Data dodania: 2018-12-14
Neocity Polska rozpoczyna wielką budowę w Ursusie. Na terenach po dawnej fabryce ciągników powstanie 1200 mieszkań. Będzie też szkoła, park oraz punkty usługowe. Ca&... więcej »
 


Strona: 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 z 9717
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Losowe firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola