Belka
Niedziela, 26 Maja 2019   imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wykonanie remontu konstrukcji stalowej zadaszenia pętli autobusowej zlokalizowanej na terenie Węzła Komunikacyjnego Młociny, zlokalizowanego przy ul. Kasprowicza 145 w Warszawie (PN 25/2019)

Data publikacji: 2019-04-06, Data modyfikacji: 2019-04-06
A A AWydrukDrukuj  
 
1. Zamawiający zleca wykonanie  remontu konstrukcji stalowej  zadaszenia pętli autobusowej zlokalizowanej na terenie Węzła  Komunikacyjnego Młociny, zlokalizowanego przy ul. Kasprowicza 145 w Warszawie, zwanego dalej Przedmiotem Zamówienia. 2. W ramach Przedmiotu Zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1)      wykonania planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia na terenie budowy oraz terenach przyległych (dalej: Planu BIOZ); 2)      wykonania planu zagospodarowania odpadów oraz utylizacji odpadów szkodliwych             i niebezpiecznych powstałych w trakcie realizacji Przedmiotu Zamówienia; 3)      wykonania prac remontowych zgodnie z projektem wykonawczym, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarem robót, stanowiącymi załącznik do SIWZ; 4)      wykonania wszelkich prac i robót towarzyszących, w tym: zapewnienia należytej organizacji robót budowlanych ze szczególnym uwzględnieniem prac na wysokości oraz zabezpieczeniem frontu robót i przywróceniem funkcjonowania obiektu, w tym uprzątnięcia obiektu po każdorazowym zakończeniu prac. 3. Przedmiot Zamówienia należy wykonać zgodnie z niniejszą Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) w tym: -        projektem wykonawczym (zwanymi dalej również dokumentacją projektową)- załącznik nr 1 do SIWZ, -        specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zwaną dalej również STWiORB) – załącznik nr 2 do SIWZ, -        przedmiarem robót – załącznik nr 3 do SIWZ, -        wzorem umowy – załącznik nr 9 do SIWZ. 4. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2018 r., poz. 917 z późn. zm.) przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób świadczących Przedmiot Zamówienia, wykonujących czynności wskazane w ust. 2 pkt 3) i 4) wzoru umowy.

Pełna treść wiadomości na: ztm.waw.pl/zamowieniapubliczne.php?&c=92&l=1&i=1070
ztm.waw.pl, Źródło artykułu: ztm.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Wybrane firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola