POZNAJ HISTORIĘ PAŁACU NA WYSPIE Z AUDIOPRZEWODNIKIEM! KULTURALNE - Miejski serwis informacyjny: Warszawa
Belka
Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018   imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

POZNAJ HISTORIĘ PAŁACU NA WYSPIE Z AUDIO-PRZEWODNIKIEM!

2013-06-06  
Źródło artykułu: pr victoria promotion, Autor zdjęć: pr victoria promotion
 
POZNAJ HISTORIĘ PAŁACU NA WYSPIE Z AUDIO-PRZEWODNIKIEM!

Muzeum Łazienki Królewskie zachęca do poznania historii oraz tajemnic Pałacu na Wyspie za pomocą audio-przewodników opracowanych z myślą zarówno o dzieciach, jak i dorosłych. W chwili obecnej, dostępne są dwie wersje językowe: polska oraz angielska. Od 17 czerwca b.r. Muzeum oferuje audio-przewodniki w językach: włoskim, francuskim, hiszpańskim oraz rosyjskim i niemieckim. Wypożyczenie urządzenia wliczone jest w cenę biletu wstępu do obiektu.


Wychodząc naprzeciw międzynarodowym standardom edukacyjnym, Muzeum Łazienki Królewskie wprowadziło od czerwca b.r. audio-przewodniki, oferując oprowadzanie po Pałacu na Wyspie w dwóch opcjach programowych:


• Wersja dla Dorosłych - program 60-minutowy (45 minut poświęconych Pałacowi na Wyspie oraz 15 minut innym obiektom Letniej Rezydencji króla Stanisława Augusta)
• Wersja dla Dzieci - program 30-minutowy (dostosowany do potrzeb i oczekiwań najmłodszych Gości Muzeum)

Bilety wstępu w cenie: 20 zł / normalny oraz 15 zł /ulgowy
Karnety rodzinne w cenie: 60 zł (dla max. pięciu Gości Muzeum).


Ceny zawierają zwiedzanie z audio-przewodnikiem.

 

pr victoria promotion
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Losowe firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola