Cykl rodzinnych warsztatów w Muzeum Łazienki Królewskie KULTURALNE - Miejski serwis informacyjny: Warszawa
Belka
Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018   imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Cykl rodzinnych warsztatów w Muzeum Łazienki Królewskie

2013-04-14  
Źródło artykułu: pr victoria promotion, Autor zdjęć: pr victoria promotion
 
Cykl rodzinnych warsztatów w Muzeum Łazienki Królewskie

Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat do udziału w dwóch ostatnich tego sezonu rodzinnych warsztatach z cyklu „Bacciarelli i...". Pełne kreatywnej zabawy spotkania odbędą się w niedziele, 14 i 28 kwietnia o godz. 11:00 w Pałacu na Wyspie.


Podczas warsztatów „Bacciarelli i...", najmłodsi poznają królewską kolekcję malarstwa poprzez zajęcia kreatywne i animacyjne, prowadzone przez edukatorów Ośrodka Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie. Opiekunowie w ramach biletu dla dziecka mogą uczestniczyć w warsztatach lub w bezpłatnych oprowadzaniach po Pałacu na Wyspie.

„BACCIARELLI I OPOWIEŚĆ FAUNA" to tytuł warsztatu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 lutego. Podczas zajęć, Faun z Galerii Obrazów zabierze dzieci w niezwykłą podróż po świecie mitologii, podczas której najmłodsi stworzą własne, fantastyczne stwory. Warsztat poprowadzi Maria Stelmaszyk.


„BACCIARELLI I ŻYCIE CODZIENNE" odbędą się 28 lutego. Przyglądając się malarstwu rodzajowemu z epoki oświecenia, uczestnicy spojrzą na codzienność z innej perspektywy i artystycznie przedstawią uroki dnia codziennego. Warsztat poprowadzi: Ewa Szałwińska.


Wstęp: 15 zł / dziecko (dla rodziców i opiekunów - bezpłatna wejściówka na oprowadzanie po Pałacu na Wyspie od godz.: 11:15) .


Obowiązuje rezerwacja: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl

pr victoria promotion
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Losowe firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola