Belka
Czwartek, 18 Października 2018   imieniny: Juliana, Lukasza, Bogumiła
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Prof. Marzenna Weresa przewodniczącą EUROPEAN MOC CHAPTER

Data publikacji: 2018-05-11, Data modyfikacji: 2018-05-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Lead/Skrót: Prof. Marzenna Weresa, dziekan Kolegium Gospodarki Światowej SGH, objęła przewodnictwo w European MOC Chapter - europejskim oddziale platformy dydaktyczno-naukowej Microeconomics of Competitiveness (MOC). Treść aktualności: ​​1 maja 2018 prof. Marzenna Weresa objęła przewodnictwo w European MOC Chapter - europejskim oddziale platformy dydaktyczno-naukowej Microeconomics of Competitiveness (MOC). MOC to wyjątkowy program stworzony w 2002 r. w Harvard Business School, w ramach którego w ponad 100 uczelniach na świecie prowadzone są zajęcia oraz badania naukowe w obszarze konkurencyjności i rozwoju gospodarczego. W SGH zajęcia MOC są częścią programów IB oraz CEMS MIM.European MOC Chapter ma na celu wzbogacenie platformy MOC o europejską perspektywę, doświadczenie i studia przypadków oraz koordynację i rozpowszechnianie badań nad konkurencyjnością, prowadzonych przez członków MOC Europe. W dniach 10-11 września 2018 w SGH odbędzie się doroczny zjazd członków European MOC Chapter.     Aktualności - kategoria: informacja

Pełna treść wiadomości na: sgh.waw.pl/pl/Lists/aktualnosci/DispForm.aspx?ID=1968
sgh.waw.pl, Źródło artykułu: sgh.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Losowe firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola