Belka
Czwartek, 18 Października 2018   imieniny: Juliana, Lukasza, Bogumiła
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Świadczenie usługi przewozu regularnego wykonywanej w ramach lokalnego transportu zbiorowego na liniach autobusowych funkcjonujących w ramach systemu komunikacji miejskiej łączącego obszar Gminy Radzymin z Warszawą (PN 34/2018)

Data publikacji: 2018-04-20, Data modyfikacji: 2018-04-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie, w okresie od dnia 01.07.2018 r. (planowany) do 31.12.2019 r., usługi przewozu regularnego wykonywanej w ramach lokalnego transportu zbiorowego na liniach autobusowych funkcjonujących w ramach systemu komunikacji miejskiej łączącego obszar Gminy Radzymin z Warszawą w liczbie 581 400 (słownie: pięćset  osiemdziesiąt jeden tysięcy czterysta) +10%/-10%  (plus dziesięć/ minus dziesięć procent) wozokilometrów.   Usługi świadczone będą na trasach: L40  MARKI/PUSTELNIK/ –  Piłsudskiego – Nadma – Kobyłka: Chrobrego – Napoleona- Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: Szpital – Geodetów – Wileńska – Legionów - PKP WOŁOMIN L45 PKP DĄBKOWIZNA – Wólka Radzymińska – Sieraków  – Słupno – Bieszczadzka –      Rzeczna – Stara – Nadma – Jaworówka – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI   Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa rozdział VI SIWZ, załącznik nr 1 do SIWZ - Wymagania techniczne dla autobusów oraz załącznik nr 7 do SIWZ - Wzór umowy wraz z załącznikami.

Pełna treść wiadomości na: ztm.waw.pl/zamowieniapubliczne.php?&c=92&l=1&i=943
ztm.waw.pl, Źródło artykułu: ztm.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Losowe firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola