Belka
Piątek, 20 Lipca 2018   imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Serwis systemów zabezpieczeń technicznych, znajdujących się w obiektach administrowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego (PN 15/2018)

Data publikacji: 2018-02-01, Data modyfikacji: 2018-02-01
A A AWydrukDrukuj Wyślij e-mail
Dodaj do:  
 
1. Przedmiotem Zamówienia jest serwis systemów zabezpieczeń technicznych, znajdujących się w obiektach administrowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego. 2. Przez serwis Zamawiający rozumie wykonanie w obiektach Zamawiającego określonych prac, mających na celu utrzymanie systemów zabezpieczeń technicznych w tym urządzeń i elementów wchodzących w skład tych systemów w prawidłowym stanie technicznym, w celu zabezpieczenia tych systemów przed nadmiernym zużyciem i/lub zniszczeniem, dla potrzeb użytkowania ich zgodnie z przeznaczeniem. 3. Serwis systemów zabezpieczeń technicznych obejmuje: a) konserwację okresową, instruktaż, prace awaryjne oraz raporty techniczne (Zadanie A), b) usunięcie nieprawidłowości stwierdzonych przez Zamawiającego na dzień przygotowania Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (Zadanie B). 4. Lokalizację obiektów, wykaz urządzeń i elementów wchodzących w skład systemów zabezpieczeń technicznych oraz zakresy prac do realizacji w ramach Zadania A i Zadania B określają Specyfikacje Techniczne dla Zadania A i Zadania B stanowiące załącznik nr 1 do SIWZ.

Pełna treść wiadomości na: ztm.waw.pl/zamowieniapubliczne.php?&c=92&l=1&i=916
ztm.waw.pl, Źródło artykułu: ztm.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Losowe firmy
Kreska
 
Wyślij SMS

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola