Belka
Niedziela, 26 Maja 2019   imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Serwis i naprawa systemów, instalacji i urządzeń wentylacyjnych na obiektach administrowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego (PN 30/2019)

Data publikacji: 2019-05-09, Data modyfikacji: 2019-05-09
A A AWydrukDrukuj  
 
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na serwisie i naprawach systemów, instalacji i urządzeń wentylacyjnych na obiektach administrowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego. 2. Przedmiot Zamówienia obejmuje: 1) serwis systemów, instalacji i urządzeń wentylacyjnych, w tym: a) system mechanicznej wentylacji wyciągowej, b) system mechanicznej wentylacji nawiewnej, c) urządzenia filtracji i oczyszczania powietrza instalowane w systemach wentylacyjnych, d) urządzenia ogrzewania i chłodzenia powietrza instalowane w systemach wentylacyjnych, e) przeciwpożarowe instalacje oddymiające zintegrowane z systemami wentylacji, f)  przeciwpożarowe instalacje odcinające dopływ powietrza zintegrowane z systemami wentylacji, g) przeciwpożarowe instalacje transferujące dopływ świeżego powietrza zintegrowane z systemami wentylacji, h) system automatyki i sterowania budynkiem w zakresie przesyłania oraz odbioru sygnału i stanu pracy systemów, instalacji i urządzeń wentylacyjnych wymienionych w lit. a), b), c), d), e), f) i g), i) wykonanie prac awaryjnych systemów, instalacji i urządzeń wentylacyjnych, j) przeprowadzenie monitoringu wizyjnego kanałów wentylacyjnych, w celu kontroli czystości instalacji wentylacyjnej; 2) wykonanie prac naprawczych systemów, instalacji i urządzeń wentylacyjnych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Techniczna wraz z załącznikami, stanowiąca  załącznik nr 1 do SIWZ.  Wizja lokalna Przed złożeniem oferty zaleca się, aby Wykonawca zapoznał się z infrastrukturą obiektów objętych Przedmiotem Zamówienia. Zamawiający wyznacza w dniu 09.05.2019 r. termin wizji lokalnej obiektów objętych serwisem. Objazd obiektów rozpocznie się o godz. 09:00 z terenu Węzła Komunikacyjnego Młociny, zlokalizowanego przy ul. J. Kasprowicza 145 w Warszawie. Osoby przybyłe na wizję lokalną proszone są o zgłoszenie się do sekretariatu Działu Zarządzania Infrastrukturą Komunikacyjną, znajdującego się w budynku nad dworcem autobusowym WK Młociny.

Pełna treść wiadomości na: ztm.waw.pl/zamowieniapubliczne.php?&c=92&l=1&i=1079
ztm.waw.pl, Źródło artykułu: ztm.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Wybrane firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola