Belka
Czwartek, 18 Kwietnia 2019   imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Zajęcia ruchowe z elementami sztuk walki dla dzieci

Data dodania: 2013-10-04
 
Zapraszamy na zajęcia ruchowe z elementami sztuk walki dla dzieci.
Treningi zawierają dużo gier i zabaw ruchowych oraz ćwiczeń poprawiających sprawność ogólną, a szczególnie szybkość, zwinność, koordynację, gibkość, skoczność i wytrzymałość.
Zajęcia uzupełniane są nauką technik różnych sztuk walki takich jak kick boxing, karate, taekwondo, judo, samoobrona.
Podczas zajęć dzieci rozwijają się nie tylko fizycznie ale i psychicznie - stają się bardziej samodzielne, nabierają pewności siebie, uczą się pracowitości i systematyczności, nawiązują kontakty z rówieśnikami, uczą się jak radzić sobie z wygraną a jak z przegraną, stają się bardziej odporne psychicznie i fizycznie, rozwijają się równomiernie, jednocześnie dobrze się bawiąc. www.kickboxing.waw.pl
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 1 godzinie, w Hali Sportowej przy SP 202, ul. Bytnara 19 w Warszawie na Mokotowie.
Dzieci 5 - 9 lat poniedziałki i środy - 16.30 - 17.30
Dzieci 10-12 lat poniedziałki i środy - 17.30 - 18.30
Zapisy przed zajęciami.

Kontakt
www.sprawnedziecko.warszawa.pl
tel. 693-76-02-28
klub@sprawnedziecko.warszawa.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola