Belka
Sobota, 20 Kwietnia 2019   imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Pogoń Ochrona, Jaszczuk s.j.

Data dodania: 2016-02-24
 
Firma ochroniarska Pogoń oferuje kompleksową ochronę dla kontrahentów własnych, firm i instytucji. Działamy w Warszawie już od 1997 roku i systematycznie zapewniamy naszym nabywcom obsługę na bardzo wysokim poziomie. Dzięki naszemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i rzetelności zebraliśmy wiele pozytywnych referencji od naszych nabywców i systematycznie uzyskujemy nowych. Nasza propozycja obejmuje priorytetowo stacjonarną ochronę fizyczną obiektów, ochronę lotną, która umożliwia na gwarancję bezpieczeństwa przy niższych kosztach, ochronę osobistą stałą, doraźną , a ponadto na wezwanie. Też zajmujemy się projektowaniem i instalacją systemów alarmowych , a ponadto służymy usługami konwojowania i inkaso dzięki naszym Profesjonalnym Uzbrojonym Formacjom Ochronnym. Posiadamy certyfikaty i licencje pracowników ochrony. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę 356 dni w roku i wszelkie dni w roku. Zaufało nam już wielu, warto wybrać w tym momencie nas, aby czuć się bezpiecznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na witrynie internetowej http://ochronaroku.pl!
Kontakt
48 22 353 18 18
+48 22 353 19 19
+48 665 00 9999
Fax:
+48 22 497 08 07
E-mail:
pogon@pogon.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola