Belka
Sobota, 20 Kwietnia 2019   imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Montaż Filmów AbraMedia

Data dodania: 2014-08-08
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
ABRA-MEDIA to zawodowa produkcja telewizyjna. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje w szczególności całościową obsługę telewizyjną, produkcję filmów do internetu, produkowanie grafiki oraz animacji, montaż filmów, wynajem ekip TV, kamerzystów oraz wielokamerowe realizacje TV – relacje i przekazy. Również usługi obejmują sesje fotograficzne oraz make-up. ABRA-MEDIA wykonuje materiały filmowe obejmujące rożne wydarzenia, w tym spoty reklamowe, filmy dokumentalne, przekazy z zdarzeń sportowych, sympozjów, filmy korporacyjne oraz edukacyjne, materiały instruktażowe czy video blogi i video wizytówki. Doświadczona załoga z wieloletnim doświadczeniem zadba o to, aby materiał był dokładnie dopieszczony i spełniał wszelkie wymagania zleceniodawcy również wzorce branżowe. Firma działa przede wszystkim w mieście Warszawa i na obszarze województwa mazowieckiego, ale także obsługuje zamówienia z terenu całej Polski. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z ofertą oraz realizacjami na stronie internetowej ABRA-MEDIA!
http://abramedia.pl
Kontakt
AbraMedia
02-323
Warszawa
Radomska 8
e-mail: info@abramedia.pl
+48 602365888
NIP: 5212605093
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola