Belka
Środa, 24 Kwietnia 2019   imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wypadek karetki Warszawa 19.08.2018

 
Parę informacji o sytuacji: 1. kierowca osobówki nie wjechał na czerwonym, miał zielone. Sygnalizacja kierunkowa (bezkolizyjny lewoskręt) była tylko dla auta z kamerką. Takie skrzyżowanie. Nie zmienia to faktu, że kierowca osobówki powinien przepuścić wszystkie auta jadące z naprzeciwka, tym bardziej karetkę na sygnale. 2. za autem nagrywającym stał autobus (widać cień jak podjeżdża). To pewnie miało też wpływ na to, że kierowcy nie zauważyli siebie nawzajem w porę. Dodatkowo kierowca osobówki miał pod słońce. 3. kierowca karetki jechał szybko, bo wiózł pacjenta po reanimacji. 4. rannych zostało w sumie 9 osób, ale nikt nie zginął.

 


dominik1069
 
Data pliku video: 2018-09-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Wybrane firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola