Belka
Niedziela, 26 Maja 2019   imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyniki konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

Data publikacji: 2019-05-06, Data modyfikacji: 2019-05-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Lead/Skrót: Kapituła konkursu o nagrodę prezesa Narodowego Banku Polskiego za najlepszy artykuł opublikowany na łamach czasopisma naukowego „Bank i Kredyt” w 2018 roku przyznała I nagrodę pracy autorstwa prof. Małgorzaty Iwanicz-Drozdowskiej, Erkki K. Laitinen i Arto Sauvas. Kapituła wyróżniła także prace dra Carlosa Jorge Lenczewskiego oraz prof. Anety Ptak-Chmielewskiej i dr hab. Anny Matuszyk. Treść aktualności: Kapituła konkursu o nagrodę prezesa Narodowego Banku Polskiego za najlepszy artykuł opublikowany na łamach czasopisma naukowego „Bank i Kredyt” w 2018 roku przyznała I nagrodę pracy autorstwa prof. Małgorzaty Iwanicz-Drozdowskiej, Erkki K. Laitinen i Arto Sauvas. Kapituła wyróżniła także prace dra Carlosa Jorge Lenczewskiego oraz prof. Anety Ptak-Chmielewskiej i dr hab. Anny Matuszyk. Więcej informacji Aktualności - kategoria: informacja

Pełna treść wiadomości na: sgh.waw.pl/pl/Lists/aktualnosci/DispForm.aspx?ID=2242
sgh.waw.pl, Źródło artykułu: sgh.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Wybrane firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola