Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WRACAMY AUTEM DO ANGLII | MAMY DOŁA | WARSZAWA STARÓWKA

 
WRACAMY Z POLSKI DO ANGLII | MAMY DOŁA | WARSZAWA STARÓWKA Zapraszam na vloga . Pierwsza część jest o wycieczce do Warszawy na Starówczkę .. a następnie nasz powrót do Anglii samochodem . Zobaczycie jak przebiegała nasza trasa , czy byliśmy bardzo zmęczeni .. INSTAGRAM : Kaarolinagr.0128 e mail : Kaarolina-gr.0128 malpka wp.pl muzyka : Song: Rival - Light In The Dark (ft. Sina Py & Ryan Oakes) Link: youtu.be/8zKg7MUByVU Music promoted by FreeMusicWave. Song: Ikson - Thinkin' (Vlog No Copyright Music) Music promoted by Vlog No Copyright Music. Video Link: youtu.be/y9Q1iKZXcsE

 


karolina g
 
Data pliku video: 2018-09-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Losowe firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola