Belka
Niedziela, 26 Maja 2019   imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wizyta szefa rady doradców ekonomicznych Białego Domu

Data publikacji: 2019-05-09, Data modyfikacji: 2019-05-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Lead/Skrót: ​7 maja w SGH dr. Kevin Hasset, szef Rady Doradców Ekonomicznych Białego Domu, wygłosił w Auli Głównej SGH wykład pt. "Poland and Free Markets, Lessons for The World". Dyskutował także z dziekan Kolegium Gospodarki Światowej prof. Marzenną Weresą oraz odpowiadał na pytania studentów i dziennikarzy. Wydarzenie było częścią obchodów 70-lecia KGŚ. Treść aktualności:   ​7 maja w SGH dr. Kevin Hasset, szef Rady Doradców Ekonomicznych Białego Domu, wygłosił w Auli Głównej SGH wykład pt. "Poland and Free Markets, Lessons for The World". Dyskutował także z dziekan Kolegium Gospodarki Światowej prof. Marzenną Weresą oraz odpowiadał na pytania studentów i dziennikarzy. Wydarzenie było częścią obchodów 70-lecia KGŚ.   Szef doradców prezydenta Stanów Zjednoczonych opowiadał o aktualnym stanie amerykańskiej gospodarki i chwalił 30 lat stabilnego wzrostu polskiej. W wywiadzie dla telewizji podkreślił udział absolwentów SGH w polskim sukcesie.   Wykład dr. Hassetta poprzedziło wystąpienie ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher i rozmowa z rektorem prof. Markiem Rockim.   Galeria zdjęć       Aktualności - kategoria: informacja Załączniki: http://www.sgh.waw.pl/pl/Lists/aktualnosci/Attachments/2244/2019-05-07_Georgette_Mosbacher_and_Kevin_Hassett_w_SGH_103_MF_sma.jpg

Pełna treść wiadomości na: sgh.waw.pl/pl/Lists/aktualnosci/DispForm.aspx?ID=2244
sgh.waw.pl, Źródło artykułu: sgh.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Wybrane firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola