Belka
Piątek, 21 Września 2018   imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MPJ 2018: KS METRO Warszawa - KS TREFL Gdańsk

 
pilka-siatkowa.com/ - Portal o siatkówce przy wsparciu ekipy tylkosport.net/ zaprasza na finał Mistrzostw Polski Juniorów (11-15.04.2018) Kętrzyn, ul. Kazimierza Wielkiego 12a. Mecz: KS METRO Warszawa - KS TREFL Gdańsk Zestawienie i wyniki na stronie: pzps.pl/ w dziale Rozgrywki Młodzieżowe. Należy zaznaczyć, że jest to pierwszy turniej w którym firma Red Bull i PZPS zdecydowały się stworzyć specjalny program wspierający najbardziej utalentowanych siatkarskich juniorów w kraju. Podczas zawodów wyłonione zostaną grupy wybijających się graczy na każdej z pozycji na boisku. Przez kolejne miesiące zawodnicy ci, dzięki wsparciu Red Bulla, zostaną otoczeni dodatkową opieką, w tym głównie testami i badaniami medycznymi (wydolność, mobilność, psychomotoryka). Na ich podstawie otrzymają szczegółową analizę własnych parametrów fizjologicznych i mentalnych, w oparciu o którą zawodnik czy zawodniczka, wspólnie ze sztabem szkoleniowym PZPS, może określić wytyczne do osobistych obszarów rozwoju. Wdrożenie tych planów, zarówno na letnich zgrupowaniach kadry, jak i w późniejszym okresie przez zawodnika, ma szansę pomóc w intensywniejszym 'rozwijaniu skrzydeł” młodych polskich siatkarzy i siatkarek, którzy będą stanowić trzon juniorskich reprezentacji kraju. Więcej o pilotażowym programie na stronie pzps.pl/ w dziale Rozgrywki Młodzieżowe. Informacje na temat przebiegu programu będą publikowane na: redbull.com/pl-pl/events/red-bull-siatkarskie-skrzydla.

 


PilkaSiatkowaCom
 
Data pliku video: 2018-04-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Losowe firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola