Belka
Piątek, 21 Września 2018   imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

VARSO Tower - Warszawa - LIVE 24/7

 
Warszawa Centrum, Polska, Stream Online 1920x1080 ( Full HD ) Budowa najwyższego budynku w Unii Europejskiej Varso Tower 310metrów i kompleksu Varso Place (Chmielna Business Center) w centrum Warszawy, skrzyżowanie ul.Chmielnej i Al.Jana Pawła II. Kompleks będzie składał się z trzech budynków, z czego najwyższa wieża Varso Tower została zaprojektowana przez międzynarodową pracownie architektoniczną Foster + Partners i ma być najwyższym budynkiem w Polsce i Unii Europejskiej. Deweloperem kompleksu jest słowacka firma HB Reavis. Na wysokości 230 metrów, ma znajdować się ogólnodostępny taras widokowy. Dwa niższe budynki o wysokości 86m. i 78m. zostały zaprojektowane przez polską pracownię Hermanowicz Rewski Architekci Więcej informacji o budowie: skyscrapercity.com/showthread.php?t=480240

 


Rondo TV
 
Data pliku video: 2018-04-01, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Losowe firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola