Belka
Czwartek, 25 Kwietnia 2024   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Warszawska oświata, rynek pracy i sektor akademicki

Data publikacji: 2018-06-11, Data modyfikacji: 2018-06-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Lead/Skrót: Przedstawiciele sektora edukacji, nauczyciele i warszawscy samorządowcy dyskutowali 8 czerwca w SGH o przyszłości współpracy warszawskiej oświaty z rynkiem pracy i uczelniami. Gospodarzem obrad zespołu sterującego programu rozwoju edukacji w Warszawie w latach 2013-2020 był prof. Krzysztof Kozłowski, prorektor SGH ds. dydaktyki i studentów. Treść aktualności:   Przedstawiciele sektora edukacji, nauczyciele i warszawscy samorządowcy dyskutowali 8 czerwca w SGH o przyszłości współpracy warszawskiej oświaty z rynkiem pracy i uczelniami. Gospodarzem obrad zespołu sterującego programu rozwoju edukacji w Warszawie w latach 2013-1020 był prof. Krzysztof Kozłowski, prorektor SGH ds. dydaktyki i studentów. Zmieniające się wyzwania rynku pracy skłaniają do zintegrowanego i zaplanowanego działania instytucji samorządowych, szkół i uczelni. Eksperci sugerują konieczność rozwoju kształcenia zawodowego i specjalistycznego, doradztwa i współpracy z przedsiębiorcami. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu oferty dydaktycznej odpowiadającej praktycznym potrzebom studentów i pracodawców oraz w kształceniu w oparciu o model life-long learning. Z tej wiedzy mogą korzystać inne warszawskie instytucje edukacyjne. Aktualności - kategoria: informacja

Pełna treść wiadomości na: sgh.waw.pl/pl/Lists/aktualnosci/DispForm.aspx?ID=2000
sgh.waw.pl, Źródło artykułu: sgh.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

 



 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola