Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wykonanie czterech wielkoformatowych grafik na ścianach 4 szybów wind na stacjach I linii metra w Warszawie (42/2018)

Data publikacji: 2018-05-17, Data modyfikacji: 2018-05-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie czterech wielkoformatowych grafik pn. Murale metra - pociąg do sztuki na podstawie projektu wyłonionego w konkursie projektów zgłoszonych do Budżetu Partycypacyjnego na rok 2018, na 4 pustych ścianach 4 szybów wind, zlokalizowanych przy stacji Imielin i Stokłosy I linii metra w Warszawie na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Przedmiot Zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia oraz Kartą Projektu, stanowiącym Załącznik nr 1 do SIWZ, z uwzględnieniem wszystkich warunków wskazanych w SIWZ. W związku z obowiązującą rękojmią na wykonane szyby windowe wraz z windami na stacji Stokłosy (termin rękojmi upływa z dniem 11.04.2022 r.), w zakresie wykonania murali na stacji Stokłosy, Wykonawca musi uzgodnić możliwość wykonania murali z wykonawcą szybów windowych ZBW Elektronika Sp. z o.o. a tym samym Wykonawca jest zobowiązany do wystąpienia na piśmie do ZBW Elektronika Sp. z o.o. w terminie nieprzekraczającym 3 dni od dnia zawarcia niniejszej umowy. W przypadku braku możliwości uzyskania takiej zgody, Wykonawca przejmie rękojmię na zasadach określonych dla wykonawcy szybów windowych – ZBW Elektronika Sp. z o.o. na te ściany szybu windowego, na których będą wykonane murale. W związku z obowiązującą rękojmią na wykonane szyby windowe wraz z windami na stacji Imielin (termin rękojmi upływa z dniem 07.10.2018 r.), w zakresie wykonania murali na stacji Imielin, Wykonawca musi uzgodnić możliwość wykonania murali z wykonawcą szybów windowych ZBW Elektronika Sp. z o.o., a tym samym Wykonawca jest zobowiązany do wystąpienia na piśmie do ZBW Elektronika Sp. z o.o. w terminie nieprzekraczającym 3 dni od dnia zawarcia niniejszej umowy. W przypadku braku możliwości uzyskania takiej zgody, Wykonawca przejmie rękojmię na zasadach określonych dla wykonawcy szybów windowych – ZBW Elektronika Sp. z o.o. na te ściany szybu windowego, na których będą wykonane murale.

Pełna treść wiadomości na: ztm.waw.pl/zamowieniapubliczne.php?&c=92&l=1&i=949
ztm.waw.pl, Źródło artykułu: ztm.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Losowe firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola