Belka
Czwartek, 18 Października 2018   imieniny: Juliana, Lukasza, Bogumiła
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sylwia Timoszuk laureatką nagrody "PAA Poster Winner"

Data publikacji: 2018-05-08, Data modyfikacji: 2018-05-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Lead/Skrót: Nagroda dla Sylwii Timoszuk została przyznana na konferencji Population Association of America 2018 – największej konferencji ludnościowej w Stanach Zjednoczonej. Jest to ponadto jedna z największych i najważniejszych konferencji demograficznych na świecie. Treść aktualności: Nagroda dla Sylwii Timoszuk została przyznana na konferencji Population Association of America 2018 – największej konferencji ludnościowej w Stanach Zjednoczonej. Jest to ponadto jedna z największych i najważniejszych konferencji demograficznych na świecie.​ Konferencja odbyła się w dniach 26-28 kwietnia w Denver, Colorado, USA, a na nagrodzonym plakacie prezentowane były wyniki badania naukowego przygotowywanego w ramach pracy doktorskiej i finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu PRELUDIUM, pt. Sytuacja finansowa starszych wdów w Polsce i ich strategie gospodarowania wydatkami (nr projektu 2016/21/N/HS4/02846).​​ Aktualności - kategoria: informacja

Pełna treść wiadomości na: sgh.waw.pl/pl/Lists/aktualnosci/DispForm.aspx?ID=1962
sgh.waw.pl, Źródło artykułu: sgh.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Losowe firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola