Belka
Czwartek, 18 Października 2018   imieniny: Juliana, Lukasza, Bogumiła
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konserwacja i naprawa drukarek, kopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych (PN 37/2018)

Data publikacji: 2018-04-27, Data modyfikacji: 2018-04-27
A A AWydrukDrukuj  
 
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na świadczeniu serwisu (napraw) drukarek (igłowych, termicznych, laserowych, atramentowych), kopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, znajdujących się w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie przy ulicy Żelaznej 61, ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 10, ul. Kasprowicza 145 oraz Punktach Obsługi Pasażera. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) wykonywanie okresowych przeglądów, b) zdalne monitorowanie stanu urządzeń drukujących w oparciu o dostarczone oprogramowanie i zainstalowane na serwerze w podsieci Zamawiającego c) wykrywanie i usuwanie usterek (awarii) sprzętowych, d) zaopatrywanie i wymianę zużytych części i podzespołów, e) przeglądy sprzętu obejmujące w szczególności sprawdzanie oraz czyszczenie urządzeń i dostępnych modułów.  

Pełna treść wiadomości na: ztm.waw.pl/zamowieniapubliczne.php?&c=92&l=1&i=944
ztm.waw.pl, Źródło artykułu: ztm.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Losowe firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola