Wykonanie systemu pobierania opłat na Parkingu Strategicznym „Parkuj i Jedź” (Park&Ride) P+R Metro Młociny III w Warszawie (PN 18/2018) INNE - Miejski serwis informacyjny: Warszawa
Belka
Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018   imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wykonanie systemu pobierania opłat na Parkingu Strategicznym „Parkuj i Jedź” (Park&Ride) P+R Metro Młociny III w Warszawie (PN 18/2018)

Data publikacji: 2018-02-06, Data modyfikacji: 2018-02-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie Systemu Pobierania Opłat (zwanego dalej SPO) na Parkingu Strategicznym „Parkuj i Jedź” (Park&Ride) Metro Młociny III w  m.st. Warszawie (zwanym dalej P+R Metro Młociny III). Przedmiot Zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie SPO, w skład którego wchodzą: 1)   System Informacji Parkingowej (SIP), 2)   System Dozoru Wizyjnego (VSS), 3)   System Komunikacji Głosowej (SKG), 4)   urządzenia poboru opłat i parkingowe wraz z infrastrukturą. W ramach Przedmiotu Zamówienia Wykonawca jest zobowiązany również do pozyskania kompletu decyzji administracyjnych i pełnienia nadzoru autorskiego. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno –Użytkowy „Zaprojektowanie i wykonanie systemu pobierania opłat na Parkingu Strategicznym „Parkuj i Jedź” (Park&Ride) Metro Młociny III w m.st. Warszawie”, stanowiący załącznik nr 1 do SIWZ oraz koncepcja realizowanego Parkingu Strategicznego „Parkuj i Jedź” (Park&Ride) Metro Młociny III, stanowiąca załącznik nr 1A do SIWZ. Wizja lokalna: Przed złożeniem oferty Zamawiający wymaga zapoznania się ze stanem technicznym obiektów, w tym obłożeniem szaf teletechnicznych, kanalizacji, przepustów, koryt kablowych, szachtów i innych tras, a także zapoznania się z dokumentacją powykonawczą obiektów. Zamawiający wyznacza termin wizji lokalnej obiektów Parkingu Strategicznego „Parkuj i Jedź” (Park&Ride) Metro Młociny III w m.st. Warszawie, zlokalizowanych w Warszawie przy ul. Kasprowicza 145 w Warszawie, na dzień 8 lutego 2018 r. Zbiórka grupy Wykonawców w celu przeprowadzenia wizji przewidziana jest o godz. 13:00 - przed wejściem do południowej głowicy Stacji Metra Młociny (ul. Kasprowicza 145 w Warszawie).  

Pełna treść wiadomości na: ztm.waw.pl/zamowieniapubliczne.php?&c=92&l=1&i=919
ztm.waw.pl, Źródło artykułu: ztm.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Losowe firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola