Belka
Piątek, 20 Lipca 2018   imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zmarł prof. Wiesław Maria Grudzewski

Data publikacji: 2018-02-02, Data modyfikacji: 2018-02-04
A A AWydrukDrukuj Wyślij e-mail
Dodaj do:  
 
Lead/Skrót: Z żalem informujemy o śmierci prof. dr. hab. Wiesława Marii Grudzewskiego, założyciela i kierownika Katedry Systemów Zarządzania Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH w latach 1997–2004, wybitnego przedstawiciela nauk o zarządzaniu, eksperta w zakresie zarządzania wiedzą oraz problematyki organizacji wirtualnych i postępu technicznego. Profesor odszedł 30 stycznia. Treść aktualności: ​Z żalem informujemy o śmierci prof. dr. hab. Wiesława Marii Grudzewskiego, założyciela i kierownika Katedry Systemów Zarządzania Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w latach 1997–2004, wybitnego przedstawiciela nauk o zarządzaniu, eksperta w zakresie zarządzania wiedzą oraz problematyki organizacji wirtualnych i postępu technicznego, wyróżnionego licznymi odznaczeniami państwowymi oraz prestiżowymi nagrodami naukowymi. Profesor odszedł 30 stycznia. Ceremonia pożegnania rozpocznie się w Warszawie 8 lutego 2018 roku o godzinie 14.00 w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu Komunalnym Północnym, ul. Wóycickiego 14. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we Wrocławiu na Cmentarzu Osobowickim w dniu 10 lutego 2018 roku o godzinie o godzinie 12.30. Nabożeństwo żałobne odbędzie się w Katedrze św. Marii Magdaleny przy ul. Szewskiej 10 we Wrocławiu 10 lutego 2018 roku o godzinie 10. Aktualności - kategoria: informacja

Pełna treść wiadomości na: sgh.waw.pl/pl/Lists/aktualnosci/DispForm.aspx?ID=1876
sgh.waw.pl, Źródło artykułu: sgh.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Losowe firmy
Kreska
 
Wyślij SMS

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola