Belka
Piątek, 20 Lipca 2018   imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wykonanie dokumentacji projektowej: Systemu Zarządzania Parkingami Strategicznymi P+R oraz remontu Systemu Dozoru Wizyjnego (VSS) PN-13/2018

Data publikacji: 2018-02-01, Data modyfikacji: 2018-02-01
A A AWydrukDrukuj Wyślij e-mail
Dodaj do:  
 
1. Zamawiający zleca, a Wykonawca zobowiązuje się: 1)   do wykonania kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej Systemu Zarządzania Parkingami Strategicznymi “Parkuj i Jedź” (P+R) w m.st. Warszawa wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego (Zadanie A); 2)   do wykonania kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej remontu Systemu Dozoru Wizyjnego (VSS) na terenie Węzła Komunikacyjnego Młociny wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego (Zadanie B). 2. Zadanie A obejmuje m.in. wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej: 1)   Systemu Zarządzania Parkingami (SZP), w tym Lokalnych SZP (LPMS) i Centralnego SZP (CPMS) z poziomu Centrum Zarządzania Parkingami, 2)   systemów zabezpieczeń technicznych, zwanymi również systemami teletechnicznymi, 3)   Centrum Zarządzania Parkingami wraz z serwerownią. 3. Zadanie B obejmuje m.in. wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej dla realizacji remontu Systemu Dozoru Wizyjnego na terenie Węzła Komunikacyjnego Młociny wraz z podłączeniem do Centrum Zarządzania Parkingami. 4. Przedmiot Zamówienia należy wykonać zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia z uwzględnieniem wszystkich uwarunkowań podanych w niniejszej Umowie, w tym w Specyfikacjach Technicznych (zwanych dalej ST) wraz z załącznikami do ST dla poszczególnych Zadań. 5. Specyfikacja Techniczna dla Zadania A stanowi załącznik nr 5 do SIWZ. 6. Specyfikacja Techniczna dla Zadania B stanowi załącznik nr 6 do SIWZ.

Pełna treść wiadomości na: ztm.waw.pl/zamowieniapubliczne.php?&c=92&l=1&i=917
ztm.waw.pl, Źródło artykułu: ztm.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Losowe firmy
Kreska
 
Wyślij SMS

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola