Belka
Środa, 24 Kwietnia 2019   imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warszawski Festiwal Młodzieży

Data publikacji: 2018-10-09, Data modyfikacji: 2018-10-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Warszawski Festiwal Młodzieży to wyjątkowe wydarzenie współfinansowane przez m.st. Warszawa i realizowane w ramach Programu Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020. - Uczymy, ale też dajemy radość ze współtworzenia. Dlatego do tworzenia założeń Programu zaprosiliśmy samą młodzież, to oni powiedzieli, w którym kierunku chcą iść, żeby stolica się rozwijała. Warszawski Festiwal Młodzieży, który właśnie trwa, jest wyrazem ich woli, ale też zaangażowania w realizację Programu – mówi Karolina Malczyk, wicedyrektor Centrum Komunikacji Społecznej.czytaj więcej

Pełna treść wiadomości na: 160479 at um.warszawa.pl
um.warszawa.pl, Źródło artykułu: um.warszawa.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Wybrane firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola