Belka
Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019   imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Treningi kickboxingu dla początkujących

Data dodania: 2013-10-04
 
Zapraszamy na grupowe zajęcia z kick-boxingu dla początkujących. Treningi odbywają się po południu od poniedziałku do czwartku. Więcej informacji na www.kick-boxing.warszawa.pl lub 693760228. Można trenować rekreacyjnie lub przygotować się do startu w zawodach. Każdy może nauczyć się kick-boxingu. Mimo, że treningi odbywają się w grupie, każdy traktowany jest indywidualnie. Osoby zabiegane i zapracowane mają możliwość odpracowania sobie opuszczonych zajęć na innych grupach lub wybrania sobie zajęć z różnych grup, zależnie od potrzeb.
Bezpośrednio w naszym klubie można kupić odzież sportową, treningową i komplet ochraniaczy. Zajęcia odbywają się w Warszawie na Mokotowie w hali sportowej przy SP 202 ul. Janka Bytnara 19.

Kontakt
tel. 693-76-02-28
klub@kickboxing.waw.pl
www.kickboxing.warszawa.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola