Belka
Niedziela, 26 Maja 2019   imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Świadczenie usług z zakresu kontroli biletów oraz uprawnień pasażerów do korzystania z usług lokalnego transportu zbiorowego w Warszawie (PN 32/2019)

Data publikacji: 2019-05-02, Data modyfikacji: 2019-05-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi polegającej na wykonywaniu zadań z zakresu kontroli biletów oraz uprawnień pasażerów do korzystania z usług lokalnego transportu zbiorowego w Warszawie zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Kontrola biletów przeprowadzana będzie na podstawie pełnomocnictwa udzielonego Wykonawcy przez Zamawiającego zgodnie z art. 33a Prawa przewozowego oraz na zasadach określonych w Umowie. Kontrole w środkach lokalnego transportu zbiorowego będą przeprowadzane całodobowo w piątki, soboty i niedziele, za wyjątkiem 22 września, na liniach komunikacyjnych wskazanych przez Zamawiającego, na obszarze 1. i  2. strefy biletowej, w godzinach funkcjonowania linii lokalnego transportu zbiorowego w m.st. Warszawie, przy pomocy pracowników Wykonawcy wyznaczonych do świadczenia usługi w zmianach 8-godzinnych lub 12-godzinnych: 1)         tylko przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę zaakceptowane przez Zamawiającego do wykonywania usługi, 2)         zgodnie z miesięcznym nominałem roboczogodzin obliczonym według dziennego zapotrzebowania obejmującego realizację zdań co do zasady w: - piątki – 48 roboczogodzin - soboty – 48 roboczogodzin - niedziele – 48 roboczogodzin

Pełna treść wiadomości na: ztm.waw.pl/zamowieniapubliczne.php?&c=92&l=1&i=1077
ztm.waw.pl, Źródło artykułu: ztm.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Wybrane firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola