Belka
Niedziela, 26 Maja 2019   imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SGH w Akademickich Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich

Data publikacji: 2019-05-14, Data modyfikacji: 2019-05-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Lead/Skrót: Zwycięzcą tegorocznego turnieju akademickich Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich w Krakowie dniach 10-12 maja została drużyna SKN Austriackiej Szkoły Ekonomii (ASE) z SGH, która w finałach pokonała jedną z drużyn Uniwersytetu Warszawskiego. Treść aktualności: Zwycięzcą tegorocznego turnieju akademickich Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich w Krakowie dniach 10-12 maja została drużyna SKN Austriackiej Szkoły Ekonomii (ASE) z SGH, która w finałach pokonała jedną z drużyn Uniwersytetu Warszawskiego. Trzecie miejsce zdobyła jedna z czterech reprezentacji Studenckiego Koła Naukowego Badań nad Konkurencyjnością (BnK). Trzy drużyny BnK znalazły się w fazie finałowej, obejmującej 16 najmocniejszych w tym roku ekip (jedna doszła do półfinałów, jedna do ćwierćfinałów oraz jedna do 1/8 finałów). Skład ekipy ASE to: Kuba Okrzesa, Bartłomiej Duplaga, Konrad Grabowicz i Prot Boczkowski. Zdobywcy trzeciego miejsca (półfinaliści) to jedna z ekip BnK: Mateusz Szarecki, Krawczak Bartłomiej, Jan Maciejewski oraz Michał Zaborski. Równolegle dwie inne drużyny Studenckiego Koła Naukowego Badań nad Konkurencyjnością występowały w pokazowej debacie oksfordzkiej w języku angielskim, towarzyszącej jubileuszowej konferencji Kolegium Gospodarki Światowej. Aktualności - kategoria: informacja

Pełna treść wiadomości na: sgh.waw.pl/pl/Lists/aktualnosci/DispForm.aspx?ID=2247
sgh.waw.pl, Źródło artykułu: sgh.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Wybrane firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola