Belka
Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019   imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rybomania WARSZAWA? Koniec SEZONU? | Vlog #90

 
[Nie bądź mięsiarz - rozwiń opis :D] Bardzo krótki vlog o tym czy to już koniec sezonu i czy wybieram się na Rybomanię do Warszawy! ▸Sprzedaję trochę sprzętu - zbieram na DRONA! allegro.pl/uzytkownik/Egnaro?... ▸WZNOWIONY PATRONITE - RUSZAJMY W POLSKĘ! patronite.pl/FishingWithAce Dzięki wielkie jeszcze raz! ▸FanPage: tiny.pl/gng5x ▸Blog: tiny.pl/gng5m ▸Sklep RED PIKE: redpike.pl/?affiliate=6 ▸Patronite: tiny.pl/gng5g ▸Grupa FB: tiny.pl/gng5t ▸Wsparcie: tiny.pl/gng59 ▸Instagram: tiny.pl/gng5w

 


Fishing With Ace
 
Data pliku video: 2018-12-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Wybrane firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola