Belka
Niedziela, 26 Maja 2019   imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rada ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP

Data publikacji: 2019-05-11, Data modyfikacji: 2019-05-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Lead/Skrót: 10 maja Prezydent RP Andrzej Duda powołał Radę ds. Przedsiębiorczości, a na jej przewodniczącego mianował prof. Piotra Wachowiaka, prorektora SGH ds. nauki i zarządzania. Działania nowej rady „skoncentrują się na zapewnieniu polskim przedsiębiorcom warunków dla stabilnego rozwoju ich przedsiębiorstw, kreowaniu i upowszechnianiu postaw przedsiębiorczych („ducha przedsiębiorczości”) szczególnie wśród młodzieży. Treść aktualności: ​10 maja Prezydent RP Andrzej Duda powołał Radę ds. Przedsiębiorczości, a na jej przewodniczącego mianował prof. Piotra Wachowiaka, prorektora SGH ds. nauki i zarządzania. Działania nowej rady „skoncentrują się na zapewnieniu polskim przedsiębiorcom warunków dla stabilnego rozwoju ich przedsiębiorstw, kreowaniu i upowszechnianiu postaw przedsiębiorczych („ducha przedsiębiorczości”) szczególnie wśród młodzieży. Więcej informacji Aktualności - kategoria: informacja

Pełna treść wiadomości na: sgh.waw.pl/pl/Lists/aktualnosci/DispForm.aspx?ID=2246
sgh.waw.pl, Źródło artykułu: sgh.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Wybrane firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola