Belka
Czwartek, 18 Kwietnia 2019   imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Lead/Skrót: Najlepsi przedstawiciele świata akademickiego – naukowcy, dydaktycy i organizatorzy – nagrodzeni zostali jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień polskiej nauki, Nagrodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wśród nagrodzonych – prof. dr hab. Ewa Latoszek i prof. dr hab. Jacek Miroński. Treść aktualności:   ​Najlepsi przedstawiciele świata akademickiego – naukowcy, dydaktycy i organizatorzy – nagrodzeni zostali jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień polskiej nauki, Nagrodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wśród nagrodzonych – prof. dr hab. Ewa Latoszek i prof. dr hab. Jacek Miroński. Nagrodę II stopnia za osiągnięcia organizacyjne otrzymała prof. dr hab. Ewa Latoszek. Profesor Ewa Latoszek jest kierownikiem Katedry Unii Europejskiej im. Jean Monneta w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym SGH. Naukowo zajmuje się ekonomią międzynarodową, organizacjami międzynarodowymi i integracją europejską. Jest autorką i współautorką ponad 200 publikacji w języku polskim i angielskim, a także koordynatorką projektów badawczych finansowanych przez PHARE, 7 PR KE, NCN, J. Monnet. Nagrodę dla najlepszych dydaktyków w mijającym roku otrzymał prof. dr hab. Jacek Miroński. Profesor Jacek Miroński jest kierownikiem Katedry Zarządzania Międzynarodowego w Instytucie Międzynarodowego Zarządzania i Marketingu Kolegium Gospodarki Światowej SGH, dyrektorem Akademickiego Międzynarodowego programu CEMS MIM w SGH. Jego główne zainteresowania badawczo-naukowe i dydaktyczne koncentrują się wokół zachowań organizacyjnych, zarządzania zasobami ludzkimi, i zarządzania międzykulturowego.    Więcej informacji Aktualności - kategoria: informacja

Pełna treść wiadomości na: sgh.waw.pl/pl/Lists/aktualnosci/DispForm.aspx?ID=2134
sgh.waw.pl, Źródło artykułu: sgh.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Wybrane firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola