Belka
Sobota, 17 Listopada 2018   imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kapsuła czasu - wiadomość dla przyszłych pokoleń

Data publikacji: 2018-09-14, Data modyfikacji: 2018-09-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Z okazji 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości, Rada i Zarząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy zapraszają do wspólnego, radosnego świętowania. Pragniemy uczcić tą znaczącą dla wszystkich Polaków rocznicę w sposób szczególny, tworząc „Kapsułę Czasu”, w której złożymy pamiątki związane z historią i tożsamością dzielnicy oraz przesłanie dla przyszłych pokoleń.Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w tworzeniu „kapsuły czasu” i przekazania nam...

Pełna treść wiadomości na: ursus.warszawa.pl/index.php?dzial=aktualnosci&id=3316
ursus.warszawa.pl, Źródło artykułu: ursus.warszawa.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Losowe firmy
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola