Poniedziałek, 28 Maja 2018   imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
 
Strona główna Wiadomości Wydarzenia Zdjęcia Wideo Baza firm Ogłoszenia Pogoda Dodaj własne ogłoszenie Dodaj wizytówkę firmy Dodaj własny artykuł Dodaj własne zdjęcia Dodaj własny film
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Halo-Taxi - OK! Warszawa
  Warszawa 
Drukuj
Dodaj do:nkFacebookWykopmyspace
 

 

HALO-TAXI-O'K!


Zamów taksówkę

Możesz zamówić taksówkę dzwoniąc pod numery:

196-23
196-28
501 11 96 23
501 28 88 88

lub wysyłając emaila na adres: zamow@halotaxi.pl

 

W naszych szeregach są wyłącznie licencjonowani Taksówkarze. Jakość świadczonych usług wyróżnia nas spośród innych korporacji taksówkowych, świadczy o tym fakt współpracy z ok. 90-cioma firmami w systemie przewozów bezgotówkowych. Dysponujemy skomputeryzowaną dyspozytornią, taborem 200 samochodów marek zachodnich, część kierowców zna języki obce.

 

Kontakt

SPT HALO-TAXI-O'K!

02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144

tel./fax: (22) 823 63 42,  501 11 96 23

 

 

loading...
« powrót
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
warszawa

Warszawa – stolica kraju i miasto na prawach powiatu leży w województwie mazowieckim. Jest to największe miasto Polski. Obszar 517 km² zamieszkuje tu 1 735 442 ludzi. Skupiają się tu najważniejsze instytucje i ośrodki o charakterze naukowym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym.

Lista zabytków i miejsc wartych odwiedzenia zdaje się nie mieć końca. Do tych najważniejszych i rozpoznawalnych z pewnością należy: Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski i Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, pomnik Syrenki Warszawskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy. Jest tu także cała masa dróg rowerowych. Szczególnie atrakcyjne są te ciągnące się wzdłuż Wisły. Na każdym kroku można spotkać tereny zieleni. Parki, skwery i ogrody to idealne miejsce na spacer. Jest tu też kilkanaście rezerwatów przyrody i dwa ogrody botaniczne. W granicach miasta rośnie nawet las! To zjawisko na skalę światową.    

  

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola